خانه / آموزش و پژوهش / یازدهمین نماینده شوش
یازدهمین نماینده شوش
انتخابات یازدهیمن دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان شوش

یازدهمین نماینده شوش

إِنَّ اللَّهَ لا یغَیرُ ما بِقَوْمٍ حَتَّی یغَیرُوا ما بِأَنْفُسِهِمْ

تا #انتخاب و اعلام یازدهمین #نماینده شوش در #مجلس شورای_اسلامی فرصتی دو روزه داریم.
🔹در این دوره،#انتخابات یازدهم مجموعه ای از سرمایه های انسانی، استعدادهای، توانمند، متعهد، بصیر و انقلابی داوطلب نمایندگی شوش در مجلس یازدهم شدند. در مورد این سوال که:
#نماینده #یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در #شوش چه کسی با چه ویژگی هایی باشد؟
💠در مورد #انتخاب_اصلح و ویژگی های #نماینده_مجلس شورای اسلامی #ایران سخنان گوهر بار و رهنمودهای #مقام معظم رهبری ، #مراجع تقلید ،علما، فضلا و بزرگان حوزه و دانشگاه… چراغ راه و راهنمای سعادت ماست.
در این نوشتار ،
🔹 شاخصه و معیار یازدهمین نماینده، و چگونگی توسعه پایدار شوش هدف این بحث، واین سوال است. که؛
براستی  #نماینده شهرستان شوش و گزینه نهایی شهروندان در #انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در مبحث #توسعه پایدار #کهن شهر شوش نیازمند چه چه معیار و شاخص هایی است؟
💠 بررسی های میدانی، نشان میدهد
شهروندان،( #شوشیها ) بعد از تبلیغات محله ای، ستادی، بخشی و شهرستانی..داوطلبین نهایی، دو روش انتخابی (تغییر و عدم تغییر ، را عامل، و ملاک تصمیم، روز جمعه، خود قرار خواهند داد.
♻ شهروندانی که دنبال تغییر #نماینده_شوش و معرفی منتخب خود هستند. و شهروندانی که معتقد به عدم تغییر #نماینده و انتخاب مجدد #سید راضی نوری برای #دوره یازدهم مجلس هستند
گروه اول (موافقان) تغییر شرایط موجود، معتقدند.
🔸مشکلات، چالش ها و فرآیند طی شده، اکنون گذشته…و تبدیل به تجربه شده است.پس  می توان با تغییر، #نماینده یازدهم شوش، در یک چارت تخصصی، با تعهد، برنامه ریزی و پشتکار جهادی، مسیر دستیابی دانش محور،(حوزه های مختلف….) به ، #توسعه پایدار شوش را جهت دار، و عملیاتی  نمود.
🔸به شرط آنکه، #قومیت گرایی، #مدرک گرایی و تعصبات بی مورد را، از تصمیم گیری ها، حذف، و در نظارت های تخصصی، تحقیق تفحص مستمر….جدی تر با معضلات #فساد، #رانت و #باندبازی با دستگاه های ذیصلاح همکاری و مقابله شود.
♻اما گروه دوم که #عدم تغییر #دکتر_سیدراضی نوری #نماینده دوره دهم شوش را خواستارند. معتقدند
🔹 هر تغییری هزینه دارد …
🔸مانند تغییر سال 90
🚦 تضعیف جایگاه #شهرستان شوش دانیال ع در #کمسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی و از دست رفتن موقعیت شوش در #هیئت رئیسه مجلس شورای_اسلامی …..
حال باید دید روز جمعه، کدام گروه اکثریت آرا را کسب می کنند
💠و اما، دیدگاه و نظرات کاربران اجتماعی، که ضرورت دارد توجه کنیم
🔹برای گذر از انتقادات، مشکلات و چالش ها با رویکرد عدم تغییر، نیازمند روش جدیدی در (چارت مدیریت شهرستانی، دفتر نماینده) هستیم.
🔸برای آنکه بدانیم عدم تغییر مصلحت شهر(توسعه همه جانبه) را تضمین، و سبب امنیت بیشتر، توسعه پایدار و پیشرفت، این کهن شهر (زاد بوم ما) شوشی ها می شود.
🔹 نباید اجازه دهیم
🚦 #رانت #فساد #باندبازی #قوم_گرایی به سرمایه های انسانی و زیرساخت اجتماعی و اقتصادی، این شهر زیان بزند.
🔸 فعالان اجتماعی..، دلسوزان انقلابی، بصیر، متعهد و متخصص اهل فن را، با ترفند، برچسب و نیرنگ .به حاشیه برده و حذف کند. و آمایش سرزمینی را با #پرونده_سازی هدفمند، جهت دهی کند….
🚨 استکبار جهانی، آمریکا، روباه پیر و مکار انگلیس، سگ هارشان اسرائیل و سرسپردگان منطقه ای و… آنها آشفته خوابها دیده اند برای این دیار ….
🔹 کافیست وجدان خود، را نقادانه، در مسیر گام دوم انقلاب اسلامی، مصلحت ملی، کشور، استان، شهر، و رضایت شهروندان، “فارغ از گرایش، گویش، شهری و روستایی” روز جمعه ملاک تصمیم خود ( #نماینده_منتخب )قرار دهیم.
🔸گذری در شهر، روستا، بخش، محله،خود داشته باشیم.
🔹وضعیت، توسعه، (صنعت -کشاورزی – گردشگری-اشتغال و…) را با گذشته، و شهرستانهای پیرامون، #اندیمشک ، #دزفول #شوشتر #گتوند و شهرهای جنوبی #استان_خوزستان مقایسه کنیم.
🔸ببینیم سهم شوش از توسعه، بخش کشاورزی، گردشگری، صنایع و معادن…جذب سرمایه، اعتبارات، اشتغال و تولید چقدر بوده است.(دوره گذشته (مثبت و منفی) را چرتکه ای بزنیم)
♻و آنچه مصلحت، و آنکه شایسته است، را انتخاب کنیم… و…..
🇮🇷هرکدام از #کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که منتخب صندوق آرا شهروندان #شوشی شد. نماینده شهرستان شوش در مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم است.. و همه وظیفه قانونی، شرعی و اخلاقی داریم . او را .همراهی و پشتیبانی کنیم و در جهت اعتلای جایگاه نماینده شوش در مجلس و توسعه پایدار، و پیشرفت شهرستان شوش خدمت و  همکاری کنیم.
👤سالاری 🌱آوای شوش
🕙 30 بهمن 1398

پاسخ دهید

x

همچنین ببینید

تاثیر شغل و تحصيلات والدين بر عزت نفس و نگرش فرزندان

رابطه ي عزت نفس با نگرش فرزندان نسبت به شغل و تحصيلات والدين

WhatsApp chat