خانه / حریم خصوصی

حریم خصوصی

درباره ما: آوای شوش در حوزه های گردشگری · کشاورزی · صنعت و معدن · رسانه و خبر · تکنولوژی و فناوری · فرهنگ و هنر · اقتصادی و اجتماعی · آموزش و پژوهش فعالیت صنفی می کند.

وب سایت آوای شوش بر روی دامنه : https://shousha.ir. خدمات الکترونیک و بر خط، به کاربران خود ارائه می دهد. که استفاده و بهره برداری از محتوا و مطالب این پایگاه منوط به خفظ حقوق کپی رایت و ذکر منبع می باشد.

دیدگاه‌ها: نظرات بازدیدکنندگان در این پایگاه در موارد مختلف می تواند سبب پیشرفت ، توسعه و رفع نقاط ضعف ما شود . اطلاعاتی را که در فرم نظرات و از کاربران و بازدید کننده‌ها دریافت می شود . در صورت تشخیص هرزنامه کاربر یا بازدید کننده مسدود خواهد شد .

ما بعد از دریافت نظرات و دیدگاههای کاربران از طریق آدرس ایمیل یا URL درج شده (فرم اطلاعات کاربر) به آن پاسخ خواهیم داد. سیاست ما حفظ حریم خصوصی کاربران و بازدیدکنندگان (دریافت کننده خدمات) می باشد.

قوانین و مقررات: اگر تصاویر، متن یا محتوایی را به وبسایت ما ارسال یا آپلود می کنید، نباید آپلود تصاویر، متن یا محتوا با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS)، بد افزار ، کدهای مخرب همراه شود. کاربران عزیز، بازدیدکنندگان گرامی، پایگاه آوای شوش ظرفیتی ایجاد نمود است تا در یک محیط دانش محور و تخصصی از منابع و محتوای آن استفاده نمائید ، شما می‌توانید خدمات متنوع و اطلاعات (علمی، پژوهشی و کارآفرینی و…) را از محتوا، فایل ها و داده های صوتی ، تصاویر و متنی وب سایت دانلود و استخراج کنید. بعضی از منابع و محتوا مجانی و بصورت عمومی در دسترس می باشد و بعضی از منابع ، محتوا، فایل ها و ….. هزینه مشخصی را جهت توسعه و حفظ و نگهداری پایگاه معین نموده ایم . که بصورت آنلاین و برخط دریافت می شود.

در قسمت کاربری سایت ، همکاران عزیز دقت کنند اگر نوشتار یا یک مقاله را منتشر میکنید، دقت کنید سیستم شما آلوده به بد افزارها و ویروس نباشد . نوشتار، محتوا، مقالات، طرح های کسب و کار و ….. موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدیوها، تصاویر، اسلاید و غیره) باشد. لذا در زمان سفارش و دریافت دقت فرمائید . تا کلیه محتوا و پیوست ها را دریافت کنید . این پایگاه اطلاعات مربوط به شما را تا دو هفته جمع‌آوری می کند، سپس حذف میشود، بنابراین تقاضا می کنیم حتما حساب کاربری داشته و به وسیله آن با ذکر اطلاعات دقیق وارد محیط کاربری خود شوید و از منابع، محتوا و خدمات ما استفاده کنید.

 تماس با ما 

لطفا نام و نام خانوادگی خود را دقیق بنویسید
پست الکترونیک (ایمیل) Email - Gmail خود را وارد کنید.
تلفن همراه خود را وارد کنید.
لصفا موضوع رشته، تخصص خود را بنویسید
رزومه ای از تجربه و تخصص فنی خودتان را شرح دهید
WhatsApp chat