خانه / آموزش و پژوهش / اگر احمدی نژاد بیاید
احمدی نژاد و انتخابات 1400

اگر احمدی نژاد بیاید

نزدیک سال نو، بهار 1400 هستیم، پیشاپیش سال نو و  نوروز 1400  را به همه ایرانیان و پارسی زبانان دنیا تبریک عرض می کنم.

بحران کروناویروس رمق کسب و کار،  و معیشت ما را گرفته، چالشهای اجتماعی، تضعیف، درآمد،نامتعادلی اقتصاد خانوار،  حتی طبقه متوسط  جامعه را،… دچار مشکلاتی نموده است. هدف این نوشتار، پرداختن به انتخابات 1400  و طرح موضوع و این پرسش؛  اگر احمدی نژاد بیاید، گرایش مردم چگونه خواهد بود؟

منش عدالت محوری و خواستن برای درون  با روش امتیازگیری از بیرون، سبکی هست که ما از دو دولت احمدی نژاد به یادگار داریم. نفت در بالاترین قیمت، سهام عدالت، مسکن مهر، هدفمندی یارانه های انرژی، کارگاههای زودبازده، صنایع کوچک و متوسط و……دیپلماسی قوی، از امریکای جنوبی تا عربستان و افریقا نقاط قوتی هست که جامعه در مورد آنها بحث و پرسش می کند.

اگراحمدی نژاد بیاید؟

اگر احمدی نژاد بیاید من به او رای می دهم. حداقل هشت سال با سبک، روش و منش او در دولت نهم و دهم آشنایی دارم. ویروس کرونا،چالش های اقتصادی و معیشت خانواده ، مشکلات لاینحل، برای کسب و کارها و بخش خصوصی ایجاد نموده است. در خوزستان بیشتر،  انحصاری شدن بیشتر خدمات الکترونیک  در دست انحصاریون، متمرکز در مرکز،   استهلاک تجهیزات،  و هزینه بر شدن تعمیر و نگهداری…..  آسیب های جدی به مشاغل باتجربه و ظرفیت آفرین،…. زده است.

آنچه نیاز و ضرورت فردای ما، در انتخابات 1400….. است، بر این عقیده ام … در تجربه  و مرام دکتر احمدی نژاد و خلوص او می توان جستجو نمود.

درباره مدیر مسئول

x

همچنین ببینید

تاثیر شغل و تحصيلات والدين بر عزت نفس و نگرش فرزندان

رابطه ي عزت نفس با نگرش فرزندان نسبت به شغل و تحصيلات والدين

WhatsApp chat