خانه » تاریخ و فرهنگ » اجتماعی » عوامل تأثیرگذار در انحراف جوانان
فروش محصولات و تولیدات شما
عوامل انحراف جوانان

عوامل تأثیرگذار در انحراف جوانان

جوانان همواره طالب استقلال و آزادی هستند و علاقه دارند کارهای مربوط به خود را بدون مداخله ی دیگران حتی پدر و مادر انجام دهند . انتخاب شغل ، ادامه تحصیل و رشته تحصیلی ، دوست ،لباس ،چگونگی زندگی ، همسر ، محل تحصیل و چگونگی خرج کردن درآمد همه و همه را خود بدون مشورت و مداخله دیگران تصمیم بگیرند و انتخاب کنند .
گاهی مواقع ، عشق به استقلال و آزادی با خود سری اشتباه گرفته می شود و مشکلات عدیده ای برای آنها ایجاد می شود و ایشان را با بحرانها و شکست های سختی در زندگی مواجه می کند و گاهی مواقع ،همین خودسری ها و لجاجت ها و لذت طلبی ها سبب نابودی و ناکامی جوان می شود .

گاهی پدر و مادر به فرزندان خود بی توجه هستند ، کاری به کارشان ندارند ، به تحصیل ، کار ، رفت و آمد و دوستانشان توجه نمی کنند .
به رغم خودشان می خواهند فرزندانشان آزاد باشند و این دو روز عمر دنیا را به منجلاب فساد سوق داده و آنها را بدبخت می کنند . پدر و مادری که نسبت به سرنوشت فرزندان خود بی تفاوت هستند ، و آنها را بی قید و بند آزاد گذاشته و رها می سازند باعث بدبختی می گردند اکثر جوانانی که دچار انحرافات اخلاقی و جنسی در سنین نوجوانی و جوانی شده اند عامل اش را عدم توجه و کنترل از سوی پدر و مادر ذکر می کنند پدر آنقدر مشغله دارد که به تربیت فرزندش اثر نمی دهد مادر آنقدر مشغله دارد که کاری به کار دختر یا پسر جوانش ندارد ، این بی توجهی گاهی سبب فجایع و رضایت های هولناک می گردد که نمونه های آن در مجلات و روزنامه ها قابل مطالعه می باشد.

ادامه مطلب …. تعداد صفحات ۸

کليک جهت خريد کالا ، به منظور پذيرش قوانين و مقررات سايت مي باشد .

کلید واژه :عشق -استقلال طلبی – آزادی -نقایص – اجتماعی-عدم تربیت – صحیح-اعتیاد – بلای خانمان سوز – مصرف  – مشروبات الکلی- طلاق – پدیده ای شوم

مرکز تجارت الکترونیک شوش
x

شاید بپسندید

نیازهای تغذیه ای زنان در دوران بارداری

غذائی که در دوران بارداری مصرف می شود نیازهای تغذیه ای مادر و همچنین رشد جنین را تامین می کند.

روش های پیشگیری از بارداری

روش های متداول پیشگیری از بارداری را می‌توان به صورت های مختلف تقسیم بندی کرد

مناطق دوزبانه خوزستان

مهارتهای کلاس داری

آشنایی با مهارتهای کلاس داری و شیوه‎های تدریس نوین