خانه » یاداشت روز » خبر و رسانه » کسب نایب قهرمانی تیم بزرگسالان هندبال شوش
نایب قهرمانی تیم بزرگسالان هندبال شوش
نایب قهرمانی هندبال شوش

کسب نایب قهرمانی تیم بزرگسالان هندبال شوش

هیئت هندبال شوش در خرداد ماه ۹۵ با مدیریت محمود مرادی تشکیل شد و با معرفی سعید یگانه بعنوان سرمربی تیم بزرگسالان کار  استعدادیابی و جذب بازیکنان را  در دستور کار و  مو موفق به تشکیل تیم بزرگسالان شهرستان شوش شد. این تیم با ۸ ماه تمرین، روانه مسابقات جام پاسداشت، سردار سرلشکر دکتر محسن رضایی ، فرمانده کل سپاه انقلاب اسلامی در دوره دفاع مقدس شد.
در این مسابقات تیم هندبال شوش با بازی های درخشان به مربی گری سعید یگانه و توانمندی بازیکنان مستعدش با مدیریت محمود مرادی موفق به کسب مقام نائب قهرمانی در این جام و اخذ سهمیه شرکت در لیگ ۳ شد .
این تیم با استعداد ،کادر مدیریتی و سرپرستی هماهنگ  هندبال شوش در ابتدای راه می باشند وجهت کسب موفقیت بیشتر و گام نهادن در رقابت های قهرمانی و حضور بصورت حرفه ای، نیاز به حمایت دارند، امیدواریم مدیریت ورزش و جوانان شوش، جناب هدایت خواه و سرپرست هیئت هندبال استان خوزستان، این تیم و بازیکنان و مربی با استعدادش را حمایت نمایند تا در عرصه قهرمانی و رقابت های رسمی بتوانند برای ورزش شوش کسب افتخار نمایند .
مدیریت آوای شوش با تبریک کسب مقام نائب قهرمانی در جام پاسداشت سردار سرلشکر محسن رضایی و اخذ امتیاز حضور در رقابت های دسته ۳  به مربی، سرپرست ،هیئت هندبال و بازیکنان مستعد هندبال شوش، برای آنها  آررزوی موفقیت در رقابت های قهرمانی پیش رو را دارد.
سالاری / آوای شوش
برای دیدن اسلایدر و تصاویر بر روی لینک زیر کلیک کنید .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

آوای شوش

ن وَ اَلْقَلَمِ وَ مٰا یَسْطُرُونَ

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند،و با قلم و تلاش شبانه روزی درراستای ارتقای آگاهی مردم به خصوص در عرصه ورزش نقش بسیار مهم و تاثیرگذاری داشته و دارند.

فرهنگ کدخدا منشی و ناهمگونی توسعه

شهرداری و توسعه پایدار شوش

سازمان شهرداری، تاثیر مستقیم در رشد و توسعه، زیستگاه انسانی (مدیریت خدمات شهری)یک شهر، منایع انسانی، مسائل فرهنگی ، ورزشی و.... دارد

سواد سیاسی در انتخاب اصلح

مشارکت و رأى دادن در انتخابات مهم است، زیرا مظهر مردمسالاری و مشارکت جامعه در تعیین سرنوشت سیاسی، اقتصادی و... خود است.

مرکز تجارت الکترونیک شوش: فروش محصولات تولیدی و پشتیبانی از خدمات کسب و کارهای کوچک و متوسط رد کردن