خانه » اقتصاد و سیاست » انتخابات دهم مجلس شورای اسلامی » گفتمان زاد بوم گرایی به شوشتر رسید
استاد عبدالرحمن نیک سرشت
استاد عبدالرحمن نیک سرشت

گفتمان زاد بوم گرایی به شوشتر رسید

استاد عبدالرحمن نیک سرشت کارشناس علوم سیاسی و مبتکر وشارح گفتمان زاد بوم گرایی و کاندیدای انتخاباتی مجلس دهم از حوزه انتخاباتی اهواز، امروز بعد از ظهر باحضور در شوشتر، مهندس احمد پیکری، یکی از کاندیدای این حوزه انتخابیه را بعنوان نامزد کمپین زاد بوم گرایان از شوشتر معرفی نمود.

paykari
مهندس احمد پیکری، معمار همایش های اتحاد اقوام خوزستانی و از جمله موثرترین مدافعان منافع شوشتر و مصالح استان خوزستان در یک دهه اخیر می باشد.
استاد نیک سرشت در گفتگویی که با مدیر مسئول نشریه الکترونیک آوای شوش داشت، دلایل انتخاب مهندس پیکری را وجود سوابق درخشان و فعالیتهای دلسوزانه و صادقانه ایشان در ارتباط با ارتقای مولفه های زاد بوم گرایانه در یک دهه اخیر، بیان نمود.
استاد نیک سرشت که خود ازکارشناسان علوم سیاسی و از نویسندگان و تئوریسین های برجسته استان خوزستان می باشد معاونت اجرایی خانه مطبوعات کشوری است و در نشریات متنی و االکترونیکی استان خوزستان قلم فرسایی می کند.
ناگفته نماند که ایشان در ماههای گذشته با ایجاد گفتمان زاد بوم گرایی و اعلام کاندیداتوری خود بنا به درخواست بیش از یک هزار نفر از کاربران شبکه های اجتماعی ، با تشریح برنامه ای دانش محور، ضرورت توسعه همه جانبه و پایدار در استان خوزستان را در شبکه های اجتماعی به رای عمومی گذاشت که مورد استقبال و حمایت قرار گرفت .
استاد نیک سرشت در پایان تاکید نمودند که ، گفتمان زاد بوم گرایان قصد دارد در شهرستانهای استان خوزستان نامزدهای خود را معرفی نماید و از کاندیدهای احتمالی شهرستانها، جهت پیوستن به این گفتمان دانش محور و توسعه بنیان دعوت بعمل می آورد.

گفتمان زاد بوم گرایی به شوشتر رسید ؛ سالاری مدیر مسئول نشریه الکترونیک آوای شوش

۲ دیدگاه

  1. درود خداوند جهانیان بر مورخ ایرانی مهندس احمد پیکری

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

استاندار خوزستان

صنایع کوچک و متوسط در برآیند توسعه پایدار

دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان پیرامون مسائل آب و فاضلاب و عمران شهری

آوای شوش

ن وَ اَلْقَلَمِ وَ مٰا یَسْطُرُونَ

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند،و با قلم و تلاش شبانه روزی درراستای ارتقای آگاهی مردم به خصوص در عرصه ورزش نقش بسیار مهم و تاثیرگذاری داشته و دارند.

فرهنگ کدخدا منشی و ناهمگونی توسعه

شهرداری و توسعه پایدار شوش

سازمان شهرداری، تاثیر مستقیم در رشد و توسعه، زیستگاه انسانی (مدیریت خدمات شهری)یک شهر، منایع انسانی، مسائل فرهنگی ، ورزشی و.... دارد

مرکز تجارت الکترونیک شوش: فروش محصولات تولیدی و پشتیبانی از خدمات کسب و کارهای کوچک و متوسط رد کردن