خانه » یاداشت روز » خبر و رسانه » کسب نایب قهرمانی تیم بزرگسالان هندبال شوش
نایب قهرمانی تیم بزرگسالان هندبال شوش
نایب قهرمانی هندبال شوش

کسب نایب قهرمانی تیم بزرگسالان هندبال شوش

هیئت هندبال شوش در خرداد ماه ۹۵ با مدیریت محمود مرادی تشکیل شد و با معرفی سعید یگانه بعنوان سرمربی تیم بزرگسالان کار  استعدادیابی و جذب بازیکنان را  در دستور کار و  مو موفق به تشکیل تیم بزرگسالان شهرستان شوش شد. این تیم با ۸ ماه تمرین، روانه مسابقات جام پاسداشت، سردار سرلشکر دکتر محسن رضایی ، فرمانده کل سپاه انقلاب اسلامی در دوره دفاع مقدس شد.
در این مسابقات تیم هندبال شوش با بازی های درخشان به مربی گری سعید یگانه و توانمندی بازیکنان مستعدش با مدیریت محمود مرادی موفق به کسب مقام نائب قهرمانی در این جام و اخذ سهمیه شرکت در لیگ ۳ شد .
این تیم با استعداد ،کادر مدیریتی و سرپرستی هماهنگ  هندبال شوش در ابتدای راه می باشند وجهت کسب موفقیت بیشتر و گام نهادن در رقابت های قهرمانی و حضور بصورت حرفه ای، نیاز به حمایت دارند، امیدواریم مدیریت ورزش و جوانان شوش، جناب هدایت خواه و سرپرست هیئت هندبال استان خوزستان، این تیم و بازیکنان و مربی با استعدادش را حمایت نمایند تا در عرصه قهرمانی و رقابت های رسمی بتوانند برای ورزش شوش کسب افتخار نمایند .
مدیریت آوای شوش با تبریک کسب مقام نائب قهرمانی در جام پاسداشت سردار سرلشکر محسن رضایی و اخذ امتیاز حضور در رقابت های دسته ۳  به مربی، سرپرست ،هیئت هندبال و بازیکنان مستعد هندبال شوش، برای آنها  آررزوی موفقیت در رقابت های قهرمانی پیش رو را دارد.
سالاری / آوای شوش
برای دیدن اسلایدر و تصاویر بر روی لینک زیر کلیک کنید .

1 دیدگاه

  1. سلام مرادی عزیز پیام شما دریاقت شد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

ورزش چوگان

ورزش چوگان

پیدایش ورزش چوگان و مهد و زادگاه این ورزش ایران باستان می باشد.

جبهه شوش

فرهنگ و ارزشهای دفاع مقدس

شهید آوینی : یاران ! شتاب کنید که زمین نه جای ماندن است

استاندار خوزستان

صنایع کوچک و متوسط در برآیند توسعه پایدار

دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان پیرامون مسائل آب و فاضلاب و عمران شهری