خانه » آموزش و پژوهش » دکتر سید راضی نوری نماینده مجلس دهم شوش شد.
دکتر سید راضی نوری
دکتر سید راضی نوری

دکتر سید راضی نوری نماینده مجلس دهم شوش شد.

الحمدلله رب العالمین و الصلاه علی سید الانبیاء محمد و آله الساده الاوصیاء الطاهرین.

انتخابات دهمین دورۀ مجلس شورای اسلامی و پنجمین دورۀ مجلس خبرگان با عنایت الهی و حضور پر شور شما مردم آگاه و همیشه در صحنه شهرستان شوش با شکوه هر چه تمام‌تر برگزار شد.بی شک حضور گسترده  و حماسی  مردم ولایتمدار و شهروندان فهیم شهرستان شوش لبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب، تجدید میثاق با آرمانها و ارزشهای انقلاب اسلامی و جلوۀ زیبای دیگری از مردم‌سالاری دینی را در برابر چشم جهان اسلام و مردم جهان به نمایش گذاشت.

همانطور که پیش بینی می شد رقابت انتخابات بین کاندیداهای این دوره  با پیروزی دکتر سید راضی نوری به دلیل رویکرد تعهد محور ایشان و خدماتی که در چهارسال گذشته برای شهرستان انجام داده بود به پایان رسید.

در این دوره از رقابتهای انتخاباتی نقاط ضعف و خرده فرهنگ هایی مشاهده می شد که باید مورد توجه متولیان فرهنگی و اجتماعی بعنوان چالشهای فرا رو قرار گیرد.

با نگاهی به آمار ماخوذه و استقبال شهروندان از روند تبلیغات و مشارکت در این دوره، می توان عملکردها را مورد نقد و ارزیابی قرار داد.«نکات قابل بحث و تامل برای کارشناسان حوزه اجتماعی و فرهنگی»

ما به نوبه خود با تبریک به نماینده دهمین دوره مجلس شورای اسلامی شوش جناب دکتر سید راضی نوری، برای ایشان آرزوی موفقیت و سرافرازی در راه  خدمتی صادقانه و دلسوزانه در این چهارسال وکالت مردم ولایتمدار و فهیم شهرستان شوش را از خداوند متعال طلب می نمائیم و امیدواریم با تیمی تخصصی، متعهد و بصیر، مراتب حضور و مشارکت کلیه نخبگان، کارشناسان و فرهیختگان شهرستان شوش را فارغ از مسائل تفرقه امیز فراهم آورد تا فرآیند مطالعاتی و تحقیقاتی چهارسال گذشته، رویکردی اجرایی با نظارت دقیق بر توسعه پایدار و همه جانبه شوش را بستر سازی نماید.

دفتر نمایندگی مجلس شورای اسلامی نماد عزت و عظمت یک شهر و مکانی برای حضور شایسته استعدادهاست. تا نظارتی دقیق و فنی را با مشارکت اجتماعی شهروندان در امور مختلف را برنامه ریزی نماید.

پیگری روند اجرایی مطلوب در سیاست گذاریهای کلان با هدف توسعه پایدار شهرستان شوش از امروز با پایان دوره رقابت و آغاز رفاقت و مشارکت خواست همه دلسوزان و شهروندان فهیم شهرستان شوش است.

ابزار تخصصی و نیروی فنی و خلاق در کنار یک نماینده دلسوز و صادق به مانند دکتر سید راضی نوری می تواند روند توسعه مطلوبی رادر شهرستان شوش بسترسازی نماید. لذا امیدواریم همه عزیزان و فرهیختگان در این امر مشارکتی همراه با تعهد و دلسوزانه را مسیر آینده خود نمایند.

شوش و ظرفیت های بی مثالش به مشارکت همه فرزندانش در چهار سال آینده نیازمند است پس با احساس تعهد در کنار انتخاب اصلح و منتخب اکثریت همگی احساس وظیفه نمائیم.

دکتر سید راضی نوری نماینده مجلس دهم شوش شد.  آوای شوش / سالاری   http://shousha.ir

x

شاید بپسندید

مناطق دوزبانه خوزستان

مهارتهای کلاس داری

آشنایی با مهارتهای کلاس داری و شیوه‎های تدریس نوین

مناطق دوزبانه خوزستان

نگاهی به مسائل آموزشی کودکان دوزبانه خوزستان

اصطلاح آموزش دو زبانه ، این روزها آهنگ ضربان قلب مردم را ناخودآگاه سرعت بخشیده است

تعلیم و تربیت در مکتب اومانیسم

اومانیسم یکى از شاخصه‏هاى برجسته و جنبه‏ هاى پرنفوذ رنسانس بود